Back to Nature – Original

Back to Nature je vynálezcom akváriových pozadí. To je dôvod, prečo sme si dovolili pomenovanie, Back to Nature – Original. Back to nature je popredným svetovým výrobcom akvarijných pozadí, všetky sú navrhnuté a vyrobené v továrni vo Švédsku.

fabriken3
Všetky Back to Nature pozadia sú modelované na prírodu a remeselne ručne vyrábané, umelecká forma je tak zložité, že bol držaný postup v tajnosti po mnoho rokov. Výsledkom sú super-realistické pozadia, kde sfarbenie každého jednotlivého výrobku je jedinečné. Vytvorili sme trend.

Čo je to Back to Nature 3D pozadie?

Back to Nature je úplne prirodzená trojrozmerná krajina. Je možné nainštalovať do akvária alebo terária. To sa môže vzťahovať na celé zadné sklo, alebo len časť, obracia vašu nádrž do vzrušujúceho prírodného prostredia a taktiež pridaním sa darí vašim zvieratám.
jordatare4
Okrem toho, že len „len“ krásna dekorácia, Back to Nature má dostatok výhod: väčšina zvierat sa cítiť bezpečnejšie, a ďaleko lepšie sa orientujú v nádrži. V skutočnosti, niektoré druhy ani neukážu ich prirodzené správanie v „nahéj“ nádrži bez Back to Nature.

Ďalšou veľkou výhodou je, že ste schopní skryť všetky technické vybavenie za Back to Nature pozadie, a tak udržať ho z dohľadu. Môžete dokonca vytvoriť obrovský biologický filter za pozadím, ktorý beží efektívne po mnoho rokov s minimálnou potrebou údržby.