Kvalita

Kvalita v každom detaile

Priateľské ku životnému prostrediu
pic_fish
Materiály použité v 3D pozadiach do akvárií Back to Nature zahŕňajú zmes polyuretánu, ktorý bol starostlivo testovaný mnoho rokov. Z 3D pozadí sa v žiadnom prípade neuvoľňujú žiadne chemické látky do vody, ktoré môžu byť škodlivá pre ryby, rastliny alebo iných živých organizmov, ani nemá vplyv na chemické zloženie vody. Z tohto dôvodu, môžete Back to Nature pozadia používať vo všetkých druhoch akvárií, dokonca i v morských akváriách.

Tvrdý a trvanlivý povrch
pic_diamond
Špeciálny výrobný proces používaný pri výrobe tohto 3D pozadia Back to Nature má výsledok v ploche, ktorá je extrémne tvrdá. To je dôvod, prečo pozadia vydržia aj pomerne rázne metódy čistenia. Riziko, že pozadie bude zničené riasami sa živiacich druhov rýb so silnými čeľusťami je minimálna. Vďaka tvrdej ploche, materiál je porézny, je pozadie ešte silnejšie a odolnejšie.

Unikátne sfarbenie materiálu
pic_palette
Back to Nature pozadia sú vyrábané s použitím unikátneho sfarbovacieho procesu, ktorý zabraňuje odlupovaniu farby. Farba sa kombinuje s materiálom samotného pozadia v chemickej reakcii. V dôsledku toho povrchová vrstva zostane nedotknutá, a to aj po rokoch opotrebenia a čistenia. A ešte lepšie – farba tiež zostane nedotknutá bez straty lesku.

Extrémne pevný povrch v kombinácii s unikátnou metódou sfarbenie tiež znamená, že pozadie sa nezmení žiadnym spôsobom bežnými dávkami štandardných liekov (napr. lieky obsahujúce metylénovej modrej a / alebo malachitovej zelene) pre akváriové ryby.

Starnutie s krásou
pic_wheel_2
Back to Nature bola k dispozícii verejnosti na trhu od roku 1994, avšak stojí za zmienku, že pred rokom 1994 zakladatelia boli aktívni v testovaní a vykonávaní experimentov dlhú dobu pred tým, aby konečne mohli produkovať optimálne akváriové pozadia.

V čase zavedenia v roku 1994, všetky skúšky už boli dokončená a všetky negatívne faktory boli odhalené a opravené a preto kompletný produkt bol nakoniec pripravený na zavedenie.