Skryte boky lepiacou fóliou

To by mohlo byť pekné skryť strany, ktoré stoja za pozadím. Tento článok popisuje, ako to urobiť jednoduchým spôsobom pomocou lepiacej fólie. Sme použili čiernu fóliu v tomto článku. Samozrejme môžete tiež maľovať po stranách, ale farba je viac citlivý na poškriabanie, pretože nie dobre lepí na sklo.

1. Zmerajte a strihajte

Merajte plocho bočného skla, ktoré má byť maskované, a vyrežte časť fólie, trochu väčšiu, než to, čo ste namerali. Použite nôž alebo nožnice.
1 2 3
Nastriekajte na sklo, kde chcete umiestniť fóliu vodou. Môžete tiež použiť mydlovú vodu, niekedy je to ešte jednoduchšie, než len voda. Fóliu aplikujte na sklo.

2. Bubliny v lepiacej fólii?

Sú bubliny pod fóliou, čo je normálne. Voda, ktorú sme prvýkrát nastriekali pomôže spôsobiť bublinky. Použite kus kartónu alebo čokoľvek iné, čo je ploché a vytlačte bubliny von. Začnite v strede a pokračujte smerom von. Ak je bublina, ktorá sa nevzdá – punkcia s ihlou.
4_bubbles2 5_smeta2
3. Orežte okraje

Použite ostrý nôž a odrežte fóliu, ktorá je nadbytočná.
6_cut_again2 7_cutting_film2 8_film2
4. Hotovo

Utrite zostávajúcu vodu s trochou papiera alebo handričkou a prezrite si poslednýkrát tak, že neexistujú žiadne bubliny. Použitie fólie je vynikajúci spôsob, ako skryť niečo, čo nechcete vidieť zvonku.