Všestrannosť pozadí Back to Nature

Pozadie Back to Nature je viac než len ohromujúci vizuálny zážitok. Našimi pozadiami Vám odporúčame osobne vytvoriť jedinečnú inštaláciu, ktorá je určená len Vami. Všetky naše výrobky sa dajú ľahko rezať a upravovať – čo znamená, že môžete kombinovať niekoľko pozadí alebo moduly, a vytvoriť si svoju vlastnú podvodná krajinu, ako uznáte za vhodné.

tips_modules6

Na tejto stránke nájdete články priamo z Back to Nature kreatívneho štúdia, to je miesto, kde sme sa vyvíjajú a testujú nové výrobky. Účelom sekcie „Tipy a triky“ je poskytnúť rady, ako používať, montovať a upravovať Back to Nature pozadia, moduly a Slimline série. Sú tu nekonečné možnosti pre kreativitu. Prečítajte si viac o našich rádách v článkoch vpravo.

Vedeli ste, že Back to nature poazadia sú vhodné pre viac než len akvária? Vytvorili sme pozadie, ktoré je neškodné pre zvieratá a rastliny – čo tiež znamená, že je veľmi užitočné pre fontány, vodopády, teráriá, viváriá alebo paludáriá. Napríklad môžete vytvoriť prosperujúci dažďový prales, stanovište pre žaby alebo chameleónov, alebo možno vzrušujúcu púštnu krajinu s hadmi alebo jaštermi.

Kreativita je obmedzená iba Vami.